Honor 200
Mis à jour en 2026

Vše, co potřebujete vědět o modelu Honor 200: podpora eSIM podle regionu (USA, Evropa, Čína, Japonsko), modelová čísla, konfigurace Dual SIM a podrobný návod na aktivaci cestovní eSIM bez roamingových poplatků.

Kompatibilní modely

  • Honor 300 Pro
  • Honor 300
  • Honor 200 Pro
  • Honor 200
  • Honor 90
  • Honor 50
  • Honor X8

Podporuje Honor 200 eSIM?

Ano, Honor 200 podporuje technologii eSIM nativně již od svého uvedení na trh v roce 2024. Můžete aktivovat až 1 eSIM současně a uchovávat 5 profilů v zařízení, což je ideální pro kombinaci vaší hlavní linky a cestovní eSIM, aniž byste museli vyměňovat fyzickou SIM kartu.

Specifikace

1

eSIM lze aktivovat

5

uložitelné profily eSIM

2024

Rok vydání

Používání eSIM při zachování fyzické nano-SIM karty (Dual SIM podle operátora).

Cestujte nebo měňte operátora snadno, aniž byste museli vyměňovat SIM kartu.

Najděte si eSIM pro svou příští destinaci

Co je třeba udělat před instalací eSIM do vašeho Honor 200?

Než nainstalujete eSIM do svého Honor 200, zkontrolujte tyto důležité body:

  1. 1

    Honor 200 je odblokovaný (odblokovaný pro všechny operátory).

  2. 2

    Váš model není specifickým modelem pro „kontinentální Čínu“ (možné omezení eSIM).

  3. 3

    Vaše verze systému Android je aktuální (minimálně Android 14+), aby byla zajištěna maximální kompatibilita.

  4. 4

    Nainstalujte eSIM prostřednictvím naší aplikace, která vás provede krok za krokem.

  5. 5

    Aktivujte svou eSIM pomocí internetového připojení (Wi-Fi nebo data), abyste zabránili zablokování.

Můžete se také podívat na

Prohlédněte si další zařízení s podporou eSIM ze stejné řady.

Máte jiné zařízení?

Okamžitě zkontrolujte, zda podporuje technologii eSIM.

Často kladené otázky týkající se Honor 200 a eSIM

Ano: Honor 200 je plně kompatibilní s eSIM a funguje perfektně s naší aplikací, která prodává eSIM. Svou eSIM si můžete stáhnout, zakoupit a nainstalovat přímo prostřednictvím aplikace.

Ano, pokud to váš operátor a model umožňují. Honor 200 podporuje konfiguraci „nano-SIM + eSIM“ (Dual SIM) v mnoha zemích. To vám umožňuje zachovat si své hlavní číslo a zároveň přidat eSIM, například pro cestování.

Doba platnosti eSIM závisí na zvoleném tarifu a způsobu aktivace. Obvykle začíná při prvním připojení k síti místního operátora. Abyste mohli cestovat bez starostí, doporučujeme aktivovat eSIM týden předem: tak si můžete ověřit, že vše funguje správně, a předejít nepředvídaným situacím.

Na Honor 200 můžete aktivovat až 1 eSIM. Může však uložit až 5 profilů eSIM.

Přejděte na svém Honor 200 do Nastavení → Síť a internet → SIM a mobilní síť → Přidat tarif eSIM. Pokud se tato možnost zobrazí, je váš Honor 200 kompatibilní s eSIM. Pokud ne, zkontrolujte, zda máte aktualizovanou verzi Androidu a zda je vaše zařízení odblokované.

Ano: Honor 200 je plně kompatibilní s cestovními kartami eSIM. Zakupte si eSIM pro vaši cílovou destinaci v naší aplikaci, aktivujte ji před odjezdem a nechte si aktivní hlavní SIM kartu: mobilní data v zahraničí používáte bez roamingových poplatků a zároveň si zachováte své číslo.

Ne: cestovní karty eSIM jsou spojeny se zařízením, ve kterém byly nainstalovány. Po aktivaci na Honor 200 nelze kartu eSIM přenést do jiného telefonu. Pokud změníte telefon, musíte si pro nový telefon zakoupit novou kartu eSIM.

Ano: na rozdíl od fyzické SIM karty nelze eSIM v případě krádeže vyjmout ani naklonovat. Její aktivace vyžaduje kryptografické ověření u operátora a data jsou uložena v zabezpečeném čipu zabudovaném v Honor 200, což značně ztěžuje útoky na výměnu SIM.

Ano, pokud přejdete na eSIM u svého hlavního operátora, vaše číslo zůstane zachováno: operátor vám poskytne QR kód, který naskenujete v nastavení Honor 200. Cestovní eSIM v naší aplikaci neobsahují telefonní číslo: slouží výhradně pro mobilní data a doplňují vaši hlavní linku.

Karta eSIM zůstává spojena se ztraceným zařízením a nelze ji přenést. Zablokujte telefon a kontaktujte operátora, aby pozastavil hlavní linku. V případě cestovní eSIM zakoupené prostřednictvím naší aplikace kontaktujte náš tým zákaznické podpory, který vaši situaci posoudí individuálně.